Zábrany na holuby

Naše hroty na plašenie holubov majú jednoduchú a nenáročnú montáž. Táto metóda ochrany pred vtáctvom je účinná a finančne nenáročná. Hroty zabraňujú sedeniu, spaniu a hniezdeniu vtáctva. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

 

1) Hroty na konzoly a nosníky (šírka ochrany do 6cm)

Jednoradové hroty sú vhodné na ochranu konzol a nosníkov. Chránia úzke, jednostranne  uzavreté  priestory budov. Hroty mierne vyčnievajú dopredu a umožňujú montáž aj na kovové nosníky, ktoré sú nižšie ako je dĺžka hrotov. Na obrázku sú jednoradové hroty na ochranu pred vtáctvom, dĺžka 1m, hroty priemer 1.8mm z nehrdzavej ocele.

 

2) Hroty na výčnelky a lišty (šírka ochrany do 12 cm)

Dvojradové hroty na výčnelky a lišty. Je to štandardný produkt na jednoradovú montáž na drevené nosníky pred uzavretý priestor, alebo na viacradovú montáž pri otvorených priestoroch, napríklad rímsy so šírkou 20 cm. S touto ochranou budú holuby a znečistenie od nich na vašich rímsach minulosťou. Na obrázku sú dvojradové hroty na ochranu pred vtáctvom, dĺžka 1m, hroty priemer 1.8mm z nehrdzavej ocele.

 

3) Hroty na ochranu balkónov, väzníkov (šírka ochrany do 22 cm)

4-radové hroty na ochranu balkónov a striech. Používajú sa na ochranu otvorených aj uzavretých priestorov, na jednoduchú aj viacradovú montáž, na ochranu šírky minimálne 14cm. Je to naša najpredávanejšia a najefektívnejšia varianta ochrany. Na obrázku môžete vidieť 4-radové hroty 1000 mm dĺžka, hroty s priemerom 1.5mm z nehrdzavejúcej ocele.

 

4) Hroty do žľabov

Žľabové hroty špeciálne konštruované na ochranu žľabov. Bránia dosadaniu vtákov na žľaby a tiež hniezdeniu. Jednoduchá inštalácia a pružné popruhy zaručujú stabilné uchytenie na okraji žľabu.  Pri preplachovaní žľabu je možné tieto hroty zvesiť. Na obrázku sú hroty do ríny 1m dĺžka, hroty s priemerom 1.8mm z nehrdzavejúcej ocele.