O nás

HOSTIN-KOVO

Spoločnosť Hostin-kovo, založená v roku 1992, je dynamická slovenská firma so sídlom v obci Smolenice. Za úspešným príbehom rodinnej firmy stoja skúsení zamestnanci, ktorí dlhé roky pracujú s vášňou a zodpovednosťou ako jeden tím.

Hlavnou činnosťou firmy je spracovanie plechov a kovových materiálov. Produkcia je zameraná na výrobu profesionálnych hrotových zábran proti vtáctvu. V tejto oblasti sa Hostin-kovo už 30 rokov radí medzi lídrov na trhu.

V ponuke sú kvalitné nerezové zábrany, vyrobené výhradne z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, čo značne predlžuje ich životnosť a odolnosť voči vonkajším vplyvom počasia. Špičkový materiál zaručuje, že zábrany proti vtákom vydržia roky bez poškodenia plne funkčné.

Inovatívne produkty

Vysoká kvalita výrobkov, individuálny prístup, spoľahlivosť vo vzťahu k zákazníkom a schopnosť rýchlo reagovať na požiadavky trhu, sú hlavnými faktormi úspechu.

S ohľadom na neustále sa meniace trendy, prešli výrobky počas troch desaťročí rôznymi inováciami v rámci použiteľnosti, dizajnu a kvality. Úzke pracovné vzťahy so spotrebiteľmi sú kľúčom k vývoju dokonalých produktov, ktoré zodpovedajú aktuálnym potrebám trhu. Neustále sa zlepšujúce služby oceňujú nielen dlhoroční partneri, ale aj noví zákazníci.

Väčší výber – viac priestoru pre realizáciu

V súčasnosti má firma v svojom portfóliu viac ako 90 rôznych druhov zábran. Sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, čo zaručuje ich dlhodobú odolnosť voči vplyvom vonkajších podmienok. Všetky spĺňajú požadované normy a sú distribuované nielen na Slovensku, ale aj na trhoch západnej Európy.

Úspešné realizácie je možné vidieť na historických pamiatkach, obytných, administratívnych a obchodných budovách, poľnohospodárskych a priemyselných objektoch či medzinárodných letiskách.

Foto výroba

Výstavy a veľtrhy

Videá

Certifikáty