Sieťové zábrany

Mnohé objekty ako napríklad historické budovy, sochy, výklenky, niky, terasy či balkóny je možné pred vtákmi účinne chrániť len sieťou.

Vysokokvalitné sieťové zábrany sú odolné voči nepriaznivým poveternostným vplyvom a z estetického hľadiska nepôsobia rušivo. Siete sú všestranne využiteľné na rôznych miestach, pre ktoré je typické nalietavanie či hniezdenie vtáctva. Siete poskytujú plošnú ochranu budov a povrchov stavieb. Sieťovú zábranu proti vtákom je v niektorých prípadoch vhodné kombinovať aj s hrotovou zábranou, aby bola zabezpečená efektívna ochrana proti nalietavaniu a hniezdeniu vtáctva.

Pozrieť produkty

Nylonové siete proti vtáctvu

Moderné siete proti vtákom sú väčšinou dodávané s ochranou proti UV žiareniu a tak majú dlhšiu životnosť. Siete vyrobené z Nylonu sú transparentné a tak sú esteticky menej rušivým prvkom pri aplikácii. Rozdeľujú sa podľa veľkosti oka siete, ktorá zodpovedá druhom vtákov, tak aby cez sieť nedokázali prejsť.

Polyetylénové siete proti vtáctvu

Moderné siete proti vtákom sú väčšinou dodávané s ochranou proti UV žiareniu a tak majú dlhšiu životnosť. Siete vyrobené z polyetylénu sú čierne, ich výhodou je nižšia cena. Rozdeľujú sa podľa veľkosti oka siete, ktorá zodpovedá druhom vtákov, tak aby cez sieť nedokázali prejsť.

Polyamidové siete proti vtáctvu

Tieto siete sa vyrábajú na mieru z polyamidového lanka. Dostupné sú veľkosti sietí až v desiatkach metrov a to v bielej, čiernej alebo béžovej farbe. Tieto siete majú prešívaný okraj pre zabezpečenie dostatočnej pevnosti a životnosti.

Na stiahnutie