Elektrické zábrany

Elektrický odpudzovač je veľmi spoľahlivá zábrana proti holubom, čajkám, vrabcom a iným vtákom.

Je vhodná pre použitie na rôzne stavebné prvky, ako strechy, rímsy, parapety či odkvapové žľaby. Elektrické zábrany používajú na odplašenie vtákov bezpečný elektrický impulz s napätím približne 5 000 Volt a energiou jednotlivého impulzu maximálne 0,7 Joule. Pristávajúce vtáky tieto impulzy vystrašia a spoľahlivo zabránia ich návratu.

Pre vytvorenie komplexnej zostavy elektrických zábran sa jednotlivé kovové tyčky vodivo spoja použitím struniek z nehrdzavejúcej ocele a napoja na jeden pulzný elektrický zdroj.

Pozrieť produkty

Žľabová elektrická zábrana

Je určená na bránenie pristávaniu vtákov na hrane odkvapového žľabu. Perforované fixačné pásky sú ohybné a slúžia na fixáciu zábrany ich ohnutím okolo okraja žľabu. Kovové tyčky sú vložené do izolátorov na koncoch tyčiek nosného pásu a sú pripojené na pulzný elektrický zdroj.

Elektrická zábrana Duo

Je určená na bránenie pristávaniu vtákov na parapetoch, rímsach a iných rovných či zakrivených plochách. Kovové tyčky sú vložené do izolátorov na koncoch tyčiek nosného pásu a sú pripojené na pulzný elektrický zdroj.

Kompletná elektrická zábrana

Je určená na bránenie pristávaniu vtákov na parapetoch, rímsach a iných rovných plochách, ktorých rozmer či tvar nie je vhodný pre použitie zábrany Fix Duo. Kovové tyčky sú vložené do plastových držiakov (izolátorov), ktoré sa lepením alebo skrutkami pripevnia na podkladovú plochu a sú pripojené na pulzný elektrický zdroj.

Na stiahnutie