Ochranné systémy proti vtáctvu

Kto nezažil, neuverí. Veľa ľudí nemá dobré skúsenosti so súžitím s vtákmi, hlavne ak okupujú ich nehnuteľnosť.

  • Špičkový materiál
  • Prémiová kvalita
  • Prepracovaný dizajn
  • Jednoduchá inštalácia
30 rokov
na trhu
Záruka
kvality
Slovenský
výrobca
Katalóg produktov

Katalóg produktov

Pozrite si našu ponuku produktov v najnovšom katalógu.

Pozrieť katalóg
Podľa čoho vyberať

Základná orientácia pri výbere zábran proti vtáctvu

Druhy vtáctva

Zábrany proti vtákom sú navrhnuté tak, aby zohľadňovali charakteristiky jednotlivých druhov vtáctva - ich telesnú stavbu, miesto a spôsob pristávania a hniezdenia. Preto je pri výbere vhodného typu zábrany potrebné zvážiť, pred ktorým druhom vtákov sa chceme chrániť (holuby, lastovičky, vrabce)

Viac informácií

Miesto aplikácie

Dôležitým faktorom pre výber typu zábrany proti vtákom je konkrétny stavebný prvok, ktorý chceme ochrániť. Niektoré typy (napríklad hrotové zábrany) sú vhodné pre inštaláciu takmer na akýkoľvek stavebný prvok, niektoré sú konštrukčne navrhnuté pre ochranu špeciálnych stavebných prvkov ako sú odkvapové žľaby, strešné hrebene, rúry a potrubia, kovové profily, slnečné kolektory a iné.

Viac informácií

Typ inštalácie

V ponuke sú čisto mechanické (pasívne) zábrany ako sú hrotové či lankové zábrany a siete ale tiež elektrické zábrany, ktoré popri svojich mechanických vlastnostiach odpudzujú vtáky aj pre ne nepríjemnými ale bezpečnými elektrickými impulzami s výkonom max. 0,7 Joulu pri napätí cca 5 000 V a prúde 16 mA. Elektrické zábrany majú mierne náročnejšiu montáž a vyžadujú napájanie generátora elektrických impulzov.

Viac informácií
Kto sme

Niečo o nás

Spoločnosť Hostin – kovo, založená v roku 1992, je dynamická slovenská firma so sídlom v obci Smolenice. Za úspešným príbehom rodinnej firmy stoja skúsení zamestnanci, ktorí dlhé roky pracujú s vášňou a zodpovednosťou ako jeden tím.

Viac o nás